KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861001
nr 1486 1001
Oidentifierad konstnär. 1600-tal efter Paolo Veronese. Middagen hos Salomon. Ej signerad. Olja på duk, 75x148 cm, yttermått inklusive ram: 90x162 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:25:42
5.000 kr
7.000 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
7.400 kr
- Klassiska
29 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska